Hakkımızda


Kurumsal Bilgiler


Firmamızın temelleri 1974 yılında Necati İNAN tarafından plastik aksesuar ve malzemeleri alanında aile şirketi olarak kurulmuştur. Sektördeki kalite anlayışımızı 40 yıllık deneyim birikimimize borçluyuz.
1986 yılında Fatih İNAN Plastik sektörüne girerek aile şirketinde yerini almış ve çalışmalara başlamıştır. 1988 yılında Fatih İNAN tarafından devralınan firma yeni atılımlarla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Gelişen Teknoloji ile geri dönüşÜmün önem kazanması ve bu alanda eksiklikleri gören Fatih İNAN ; 2013 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından aldığı onay ile plastik geri dönüşüm alanına girmiştir. Bu alandaki faaliyetlerine hız veren firmamız doğa ve çevrenin korunması yanında ülke ekonomisine katkıları ile atılımlarına devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz arasında plastik geri kazanım, granül, çapak üretimleri bulunmaktadır. Fabrika ve çevre plastik atıkları toplanarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığının talimat ve yönetmeliklerine uygun olarak hammadde haline getirilmektedir.

Misyonumuz

* Kanunlara, yönetmeliklere ve ticari etiklere uygun davranarak sektördeki işimizi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak,
* Çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek müşterilerimizin sadakatini kazanmak,
* Firma olarak çevre ve doğaya olan görevlerimizi yerine getirirmek,
* Ülke ve müşterilerimizin enerji ve hammadde alanında ekonomilerine katkıda bulunmak,
* Şirket profilimizi yükseltmek,
* Sektörde örnek gösterilen bir firma olmak.


Vizyonumuz

Fatih İnan Plastik olarak vizyonumuz, sürekli gelişen teknolojiyi kullanmak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, firma olarak büyümenizi sürdürürken müşterilerimizin işlerinde karşılarına çıkabilecek engelleri kaldırmak ve böylelikle sizlerin ilk tercihi olmaktır.